У селищі Копайгород Копайгородської громади зафіксували випадок сказу у лисиці і проводитимуть щеплення домашніх тварин. Відповідне рішення 18 червня ухвалила місцева державна надзвичайна протиепізоотична комісія. Про це повідомила Копайгородська селищна рада.

Згідно з документом, Копайгород оголосили неблагополучним пунктом щодо сказу та ввели карантинні обмеження. Загрозливою зоною визначили прилеглі лісопольові угіддя в радіусі п'яти кілометрів.

Також затвердили план заходів із ліквідації осередку сказу та визначили відповідальних за їх виконання. Крім того, до Вінницької обласної військової адміністрації звернуться щодо надання дозволу на проведення заходів із регулювання чисельності червоної лисиці на території громади.

У Копайгородській селищній раді повідомили, що для профілактики захворювання 23 червня, з 10.00 год. у селищі Копайгород працюватиме бригада ветеринарних лікарів.

Фахівці проводитимуть безкоштовне щеплення домашніх тварин — собак та котів — проти сказу. Жителів громади закликають подбати про вакцинацію своїх улюбленців.

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися