Команда RoboLab із Барської громади успішно виступила на всеукраїнському етапі міжнародних змагань FIRST LEGO League Challenge 2026, які відбулися у Києві. У турнірі взяли участь 25 команд з різних регіонів України. Про це повідомляє ліцей на своїй сторінці.

FIRST LEGO League Challenge - це міжнародні змагання, під час яких учасники створюють і програмують роботів, а також презентують власні інноваційні проєкти.

За підсумками змагань команда RoboLab отримала нагороду в номінації «Дизайн робота». Цю відзнаку здобули п'ять команд, чиї розробки журі визнало найкращими.

Крім того, команда посіла четверте місце у загальному заліку серед 25 учасників.

Керівником команди - Анатолій Катрін.

До складу RoboLab увійшли:

  • Яна Маціпура
  • Яна Абраменко
  • Олександр Кулик
  • Анна Западловська.

Ліцей наголошує, що учасники продемонстрували високий рівень підготовки, інженерного мислення та командної роботи, гідно представивши Барську громаду на всеукраїнському рівні.

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися