Додому повернулися Віталій, Володимир та Василь, які перебували у російському полоні з 2022 року. Про це повідомив голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.

Загалом 26 червня в Україну повернулися 160 військовополонених. Серед звільнених – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

Звільнені захисники боронили Україну на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках, а також брали участь в обороні Маріуполя та «Азовсталі». Усі вони перебували в російському полоні ще з 2022 року.

«Хлопці, з поверненням. На вас всі чекали», – написав голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися