В м. Бар 27 червня на площі Святого Миколая відбувся перший загальний випускний бал для учнів 11 класів ліцеїв Барської громади. Захід пройшов просто неба та об'єднав випускників, їхніх батьків, педагогів, адміністрації закладів освіти й представників міської влади.

Як зазначили організатори, такий формат святкування планують зробити традиційним.

Під час урочистостей усі випускники пройшлися по червоній доріжці та отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти. Цьогоріч у спільному святі взяли участь випускники Барського ліцею №1, Барського ліцею №2, Барського ліцею №3, Барського ліцею №4, Войнашівського та Ялтушківського ліцеїв.

Особливу відзнаку отримали четверо випускників Барських ліцеїв №1 та №2, які склали національний мультипредметний тест з математики на максимальні 200 балів. Саме їм доручили покласти квіти до стели «Ангели Небесного Легіону». Після цього міський голова вручив випускникам пам'ятні годинники із символікою міста.

Святкова програма продовжилася творчими виступами. Кожен випускний клас представив свій прощальний танець, а місцеві творчі колективи подарували випускникам музичні та хореографічні номери.

Перший загальний випускний бал став новою традицією громади, яка об'єднала випускників різних ліцеїв для спільного завершення важливого етапу життя.

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися