В Барі відбувся конкурс знавців зарубіжної літератури

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
  • 26.03.2019 21:48
  • 0
Медіакіт сайту/ціни на рекламу

В Барі відбувся районний конкурс знавців зарубіжної літератури. Про це повідомляє відділ освіти Барської РДА на свої сторінці у Facebook.

У ході свята звучали байки, сонети, пейзажна та особиста лірика зарубіжних авторів у виконанні учнів 5-11класів шкіл нашого району. У конкурсі журі визначило найкращих декламаторів поезій у кожній віковій групі:

5клас:
І місце: Тетяна Грещук (Войнашівська школа)
ІІ місце: Дар’я Булаєвська (Сеферівська школа-сад),
Даша Олійник (Терешківська ЗОШ І-ІІст.)
ІІІ місце: Ірина Скульська (Мальчовецький НВК),
Сніжана Зварич (Гаївська школа-сад)

6клас
І місце: Дмитро Пазюк (Івановецька школа),
Вікторія Матвійчук (Войнашівська школа)
ІІ місце: Ірина Войтович (Кошаринецька школа),
Кучерук Валерія (Сеферівська школа-сад)
ІІІ місце: Дар’я Кім (Луко-Барський НВК)
Валерій Білий (Гармацька школа)
Дар’я Ісмаїлова (Копайгородська школа),

7клас
І місце: Анна Панчоха (Комаровецький НВК)
ІІ місце: Софія Комарчук (Каришківська школа)
ІІІ місце: Діана Безсмертна (Терешківська школа),
Вікторія Кушнір (Мигалівецький НВК),
Евеліна Блінова (Митківська школа)

Зі сторінки Віділу освіти Барської РДА
Зі сторінки Віділу освіти Барської РДА
Зі сторінки Віділу освіти Барської РДА
Зі сторінки Віділу освіти Барської РДА
Зі сторінки Віділу освіти Барської РДА
 

8клас
І місце: Олександра Слободянюк (Войнашівська школа)
ІІ місце: Віталій Мамедов (Кузьминецька школа),
Сніжана Кушнір (Поповецька школа)
ІІІ місце: Марія Решетнік (Копайгородська школа),
Дар’я Рожко (Сеферівська школа-сад),
Руслана Шустрова (Терешківська школа)

9клас
І місце: Марія Фурман (Чемериський НВК)
ІІ місце: Тетяна Комендра (Мигалівецький НВК)
ІІІ місце: Єлизавета Мельник (Кузьминецька школа),
Лілія Довбняк (Каришківська школа)

10клас
І місце: Руслана Іванюк (Войнашівська школа)
ІІ місце: Каріна Мельник (Верхівська школа)
ІІІ місце: Дар’я Опаріна (Ялтушківська школа)

11клас
І місце: Олександра Антонюк (Ялтушківська ЗОШ І-ІІІст.)
ІІ місце: Богдана Турченяк (Верхівська школа)
ІІІ місце: Христина Котляр (Луко-Барський НВК)

 

Коментарі: