Барські кікбоксери привезли 16 медалей з Вінниці

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
  • 27.09.2018 12:50
  • 0

23 вересня у Вінниці в спортивному клубі "Ратибор" відбувся відкритий Кубок області з кікбоксингу серед юнаків, юніорів та дорослих, де барські спортсмени "взяли" 16 медалей.

Близько двохсот учасників із 10 спортивних клубів виборювали звання кращих кікбоксерів області в різних вікових та вагових категоріях. Вдалим був виступ на цих змаганнях спортсменів Клубу спортивних єдиноборств ім. Ю. Барди "ДАО". Сім золотих, чотори срібних та п'ять бронзових медалей - такий здобуток наших спортсменів.

Переможцями відкритого Кубку області стали: учениця школи-гімназії №2 Марта Буніна, школи №4 Андрій Пальонко та Богдан Пальонко, учні школи-гімназії №2 Ілля Яцков та Михайло Плахотнюк, учень школи №1 Степан Мандра, учень коли №4 Віталій Ваврух. Срібними призерами стали Артем Шалєв, Антон Васілевич, Максим Березовський, Артем Гордійчук, бронзові нагороди здобули Денис Цвігун, Владислав Лемешев, Костянтин Галкін, Іван Мельник, Віктор Неприлюк.

Готували спортсменів до змагань тренери Михайло Язвенюк, Роман Любарський та Олександр Дуднік.

Поїздка на змагання відбулась за сприянням почесного президента Клубу "ДАО" Ю.П. Маніти.

У цей же час у Києві проходив відкритий Кубок міста з кікбоксингу за версією WAKO, де переможцем у розділі лоу-кік (вагова категорія - 63,5 кг), провівши два запеклих поєдинка, за одноголосним рішенням суддів  став також вихованець КСЄ "ДАО" студент 1-го курсу Київського технікуму Міжнародного туризму та готельного господарства Дмитро Сауляк.